Про компанію

Home  /  Про компанію

Для мільйонів людей можливість чути звичайні звуки втрачена через проблеми зі слухом. Дацький концерн “GN Resound” і американська корпорація Advanced Bionics дають можливість таким людям заново відкрити для себе світ звуків. Втілити в життя цю концепцію допомагає офіційний представник концерну “GN Resound” та корпорації Advanced Bionics в Україні компанія «Реалтон», яка була заснована 8 серпня 2005 року.

Ми молода компанія, яка динамічно розвивається. Наша діяльність спрямована на допомогу людям з послабленим слухом. Висококваліфіковані фахівці, що працюють в «Реалтон», першочерговим завданням для себе ставлять задоволення потреб клієнтів, пропонуючи слухові апарати, в яких використовуються передові технології обробки сигналу. Компанія також здійснює місію виробника найсучаснішої системи кохлеарної імплантації HiResolution Bionic Ear System – постійно знаходити інноваційні рішення в області слухопротезування.

Пріоритетним у діяльності нашої компанії є встановлення і підтримка довірчих відносин з партнерами. Створення благодійної сфери сприяє комерційному успіху «Реалтон». Як результат – участь компанії в акції Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», що відбулася 3 квітня 2008 року. Демонстрацією прикладу благодійного участі у вирішенні проблем дітей з ослабленим слухом була передача дитячим клінічним лікарням Миколаївської області і республіки Крим слухових апаратів на загальну суму 80 000 гривень.

Ми віримо в успіх і процвітання компанії, тому що допомагаємо людям поліпшити якість свого життя.

Етика нашої компанії: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕАЛТОН», усвідомлюючи відповідальність за утвердження цінностей верховенства права та доброчесності, прагнучи забезпечувати свій сталий розвиток, дбаючи про власну ділову репутацію, для заохочення використання добросовісної комерційної практики, а також в інтересах, зокрема, але не виключно, своїх засновників, працівників, ділових партнерів, клієнтів проголошує, що її засновники (учасники) 2, органи управління, посадові особи та працівники у своїй діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими юридичними та фізичними особами керуються принципом нульової толерантності до корупції у будь-яких її формах та проявах і вживають (вживатимуть) всіх заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції, передбачених законодавством України.