be™ від ReSound

Преміум-клас

be від ReSound ™ («Бі») – перший і поки єдиний слуховий апарат, виконаний за новітньою технологією винесеного мікрофона (RM).

У цьому виключно зручному і практично невидимому при носінні апараті використані найсучасніші цифрові звукові технології, – і саме він стане законодавцем нових стандартів природного захисту від шуму вітру. be від ReSound забезпечує натуральне звучання.

be від ReSound («Бі») представляє всі останні розробки в області дизайну, комфорту і якості звучання.

Характеристики

Невидиме відкрите протезування (IOT)

Вперше мікрофон винесений, а не розташовується в корпусі апарату. Він відтворює звук з дуже високою якістю. Так само, як і при відкритому протезуванні, Ви випробуєте нове чітке рішення, яке дасть Вам більш природний звук.

MultiVenting (мультивент)

Завдяки кільком вентам звук природно проходить в / з вуха. Ви чуєте звуки натурально і чисто, без ефекту оклюзії, навіть маючи вузький слуховий прохід.

Природний захист від шуму вітру

Розташування мікрофона в зовнішньому вусі (вушної раковини) повністю захищає його і ефективно запобігає шуму вітру. Ця перевага буде з Вами завжди у повній мірі, – і з самого початку вразить Вас бездоганне посилення, навіть у вітряній обстановці.

17-смугова Warp ™ компресія

Надшвидка система компресії з високим рівнем роздільної здатності точно імітує роботу людського вуха, що й забезпечує максимально природну якість звучання. Дає Вам неперевершену якість звуку з мінімумом спотворень і внутрішніх перешкод.

Dual Stabilizer ™ II – Менеджер придушення зворотнього зв’язку

Знижує шуми, звукові перешкоди. Більше ніякого дзвону і спотворень звучання через зниження / підвищення тонів навколишніх звуків.

NoiseTracker ™ II – Шумозаглушення

Спектральне влучення шуму із загального звуку зменшує рівень шуму, без втрати сприйняття мови. Фонові шуми знижуються, щоб забезпечити Вам оптимальний комфорт.

Environmental Classifier ™ – Класифікатор оточення

Відстежує реальні звукові умови і класифікує їх в 7 різних ситуаціях звукового оточення для спрощення автоматичного налаштування посилення. Ваш комфорт і задоволення в абсолютно будь-якій ситуації звукового оточення.

Environmental FineTuner ™ – Розширена тонке налаштування оточення

Дозволяє регулювати налаштування посилення в різних ситуаціях звукового оточення за Вашим бажанням, без шкоди для якості! Весь Ваш реальний досвід буде об’єднаний в можливостях налаштувань посилення – для ще більшого задоволення якістю звуку.