dot™ від ReSound

Преміум-клас

У корпусі самого мініатюрного завушного апарату dot by ReSound ™ («Дот») вмістилася новітня високоефективна технологія.

Оптимально відповідаэ в майже 97% випадків, апарат dot by ReSound ™ пропонує найкращу чутність в найскладніших звукових ситуаціях людям з втратами слуху від слабкої до важкої. І все це – у самому маленькому, майже невидимому корпусі!

Характеристики

  • 17-смугова Warp ™ компресія: Надшвидка система компресії з високим рівнем дозволу точно імітує роботу людського вуха, що й забезпечує максимально природну якість звучання. Дає Вам неперевершену якість звуку з мінімумом спотворень і внутрішніх перешкод.
  • Менеджер придушення зворотного зв’язку Dual Stabilizer ™ II: Знижує шуми і звукові перешкоди. Більше ніякого дзвону і спотворень звучання через зниження або підвищення тонів навколишніх звуків.
  • Імпульсний «фільтр» шуму Impulse Noise Smoother ™: Швидко і ефективно пригнічує раптові гучні звуки. Забезпечує Вам якісну розбірливість, чисте сприйняття мови, поряд з упевненістю, що раптові гучні звуки будуть прийнятними, комфортними для прослуховування.
  • Оптимізатор оточення Environmental Optimizer ™: Розпізнає 7 різних акустичних ситуацій, дає автоматичний індивідуально оптимізований баланс мови та шуму у будь-якому звуковому оточенні. Автоматично корегує посилення, забезпечуючи в результаті комфорт, прекрасний звук і відмінну розбірливість мови в будь-якій звуковій ситуації.
  • Natural Directionality ™ Природна Спрямованість: Максимально збільшує відношення сигнал-шум в навколишньому фоновому шумі. Забезпечує неперевершене поєднання максимально чіткої розбірливості мови і повного усвідомлення звукових ситуацій навколо Вас. Виключає «тунельне звучання».
  • Адаптивна спрямованість MultiScope Adaptive Directionality ™: Послаблює небажані фонові шуми, регулюючи фокус на 3 різні ширини діаграми спрямованості. Покращує якість розбірливості мови в різних ситуаціях звукового оточення.
  • Автоматична програма SoftSwitching ™: Автоматичне перемикання з ненаправленного режиму прийому до спрямованног. Забезпечує прекрасну розбірливість в будь-якому оточенні, без необхідності в ручному перемиканні режимів.
  • Шумозаглушення NoiseTracker ™ II: Зниження шуму без втрати чіткості мови. Фонові шуми придушуються – щоб забезпечити Вам оптимальний комфорт.
  • Менеджер адаптації Acceptance Manager ™: Дає посилення поступово і зручно, відповідно до Ваших потреб. Зробить Вашу адаптацію до носіння апарату більш комфортною та легкою.