Термін служби апаратів

Home  /  Термін служби апаратів

У відповідності з прийнятими і загальновизнаними у світовій практиці стандартів, середній регламентований виробником термін служби завушних слухових апаратів складає 5 років, а внутрішньовушних – 3-4 року. Фактично він визначається гарантованим терміном служби перетворювачів (мікрофону і телефону)

В процесі експлуатації СА постійно піддається впливу навколишнього середовища, а також природних виділень шкірного і волосяного покриву завушної області голови, які мають вельми агресивний кислотнолужний склад.

 Дуже сильний вплив на рівень і якість звуку УА має вушна сірка. Вона може частково або повністю забивати отвір СА. Впливу піддаються і не контактують зі слуховим проходом елементи апарату – пари сірки осідають усередині отвору телефону, а також активно проникають всередину апарату.

Впливу піддаються і не контактують зі слуховим проходом елементи апарату – пари сірки осідають всередині прозорого переходу (ріжка), змінюючи його прозорість і колір, а також активно проникають всередину апарату.

 Разом з парами сірки, дуже сильним реагентом є людський піт. У технічних вимогах до слухових апаратів навіть обумовлюються параметри їх стійкості до дії імітатора поту, проте реальний хімічний склад поту є більш складним і набагато більш агресивною речовиною.

З часом під впливом цих факторів відбувається забруднення внутрішніх елементів і порожнин СА, порушення ізоляції струмопровідних з’єднань і корозія контактних майданчиків, що відповідно призводить до виходу з ладу самого технічного пристрою.

 Як показує багаторічний досвід сервісного обслуговування слухових апаратів, цього можна уникнути при дотриманні гігієни шкірного покриву голови і волосся. Щоденне протирання завушної області ватним тампоном, просоченим гігієнічним лосьйоном, одеколоном або просто мильним розчином, і подальше висушування цього місця сухою серветкою збільшить термін служби Вашого слухового апарата.