AudioFocus 360 може автоматично змінювати напрямок фокусування, якщо домінуючий голосовий сигнал надходить з боку. Це означає, що, незалежно від положення джерела звуку, найгучніший сигнал фокусується, а фонові шуми від інших напрямків придушуються.
Більш стара версія цього режиму Speech 360 працює всеспрямовано, коли розпізнає динамік збоку.
AudioFocus 360 особливо корисний, якщо власник слухового апарату не може або не хоче повертатися до джерела звуку. Наприклад, при керуванні автомобілем або проїздці в поїзді, або прогулянки за руку або один за одним.
AudioFocus 360 вбудований в універсальну програму прослуховування. Коли виявлена ситуація, яка вимагає функціональність AudioFocus 360, режим активується автоматично.
У спеціальній програмі AudioFocus 360 / Speech 360 даний режим постійно активний.
Загальні відомості
Ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем із слухових апаратів для забезпечення ефективного і раціонального використання режиму AudioFocus 360. Користувач повинен бути детально поінформований про те, як працює AudioFocus 360.
- AudioFocus 360 можна рекомендувати клієнтам, яким необхідно підтримувати зв’язок з співрозмовниками, які знаходяться з рызних боків (наприклад, тренерам і інструкторам і т. Д.). Необхідно враховувати латентний період (час виявлення мови і перемикання між фокальними напрямками) від 3 до 5 секунд.
- Ефективність AudioFocus 360 найбільша в ситуаціях з постійним низькочастотних фоновим шумом, наприклад, в автомобілі з жвавою дорогою на фоні.
- Поведінка детектування слухової системи може призвести до певної міри «порушення сприйняття», яке, однак, повинно зникнути після періоду акліматизації. Якщо користувач все ще не приймає його, навіть після розширеної фази акліматизації, рекомендується вибрати всенаправлений режим.
- В окремих випадках мова ззаду може сприйматися як «спереду» або «в голові». Щоб цього уникнути необхідно пройти період адаптації до системи або період навчання.
- При використанні AudioFocus 360 сприйняття гучності може змінюватися в залежності від фокусного напряму ( «Коли голосовий сигнал рухається, гучність змінюється»).
- Кут спрямованості повинен бути прийнятий до уваги при використанні AudioFocus 360. Емпіричне правило таке: чим більше кут, тим нижче ефективність.
- Для цілей тестування рекомендуються відповідні приклади сигналу (шум, який змінює напрямок).
Рекомендації для практичного використання
Варіант 1: AudioFocus 360 в автоматичному режимі (універсальна програма)
Рекомендації по використанню: Ситуація в автомобілі / поїзді з декількома пасажирами (при виявленні ситуації з Автомобілем AudioFocus 360 автоматично активується в Універсальній програмі).
Варіант 2: Спеціальна програма
Рекомендація по застосуванню: Більш тривалий період в слуховий ситуації з відволікаючим шумом і різними співрозмовниками (які становлять інтерес) з різних сторін.
Приклади ситуацій:
- Більш тривала поїздка на автомобілі.
- Прогулянка «під руку».
- Офіс відкритого планування з різними джерелами звуку.
- Менеджер будівельного майданчика з жвавою вулицею в на фоні.
Поради експерта
AudioFocus 360 не завжди рекомендується для поїздок в ресторан або для сімейних свят, наприклад, коли AudioFocus 360 виявляє найгучніше джерело звуку – ця людина не може бути тим, хто представляє інтерес. Альтернативною рекомендацією є індивідуальна настройка за допомогою програми / AudioDirSelect.
AudioFocus 360 не підходить для коротких криків (в цьому випадку всенаправлений режим краще).