CROS і BiCROS системи для слухопротезування

Home  /  CROS і BiCROS системи для слухопротезування

Індикація для CROS/BiCROS

Для вирішення проблем односторонньої, некомпенсовані глухоти, доступні системи CROS або BiCROS; CROS означає контралатеральну передачу сигналів.

> В системі CROS, контралатеральне вухо має нормальний слух. Звук, прийнятий мікрофоном (CROS) пристрою на некомпенсуємому вусі, передається приймальному пристрою (контралатеральне вухо), далі він передається в вухо з нормальним слухом (рис. 1, зазвичай за допомогою відкритого вкладиша або відкритого куполу).

> В системі BiCROS є компенсована втрата слуху на протилежному вусі. Звук, прийнятий мікрофоном (CROS) пристрою на некомпенсованому вусі, передається на приймальний пристрій (протилежне вухо), далі він випромінюється в вухо з компенсуємою втратою слуху (рис. 2). Втрата слуху врівноважується одночасно.

CROS / BICROS для G4 і настройки в CONNEXX 8

CONNEXX CROS RIC доступний для систем CROS або BiCROS з G4. Для контра латерального боку може використовуватися будь-яка бездротова модель G4, наприклад, Mood G4, DUO G4 або quiX G4.

Для налаштування до CONNEXX 8 ви підключаєте тільки слуховий апарат допоміжного вуха. В First Fit> Acoustic Parameters за допомогою прапорця можна вибрати систему CROS або BiCROS (див. Рис. 3). Сам пристрій CROS RIC не налаштовується за допомогою CONNEXX.

Після остаточної настройки автоматично активується слуховий апарат CROS RIC. У CONNEXX 8, в режимі точного налаштування> Шум / мікрофон, є можливість налаштувати рівень мікрофона CROS по відношенню до мікрофона слухової системи контралатерального боку. В First Fit значення встановлюється на «0» (див. Рис. 4).

Рівень гучності мікрофона також можна регулювати за допомогою перемикача на CROS RIC.

Термін служби батареї

Час автономної роботи CROS RIC становить до 100 годин, не потрібно проводів для використання системи CROS.