Кохлеарна імплантація

Home  /  Кохлеарна імплантація

В даний час єдиним способом реабілітації хворих з тотальною глухотою є кохлеарна імплантація. Під «кохлеарної імплантацією» розуміється установка електронного пристрою (кохлеарного імплантату) у внутрішнє вухо людини з метою відновлення слухового відчуття.

Кохлеарний імплант – це унікальний високотехнологічний електронний пристрій, спеціально розроблений для дітей та дорослих з вираженою глухотою або повною втратою слуху, і забезпечує розширене звукосприйняття і можливість розуміння мови, в тих випадках коли використання звичайних слухових апаратів мало або повністю неефективно. Неефективність слухових апаратів в таких випадках пояснюється не тим, що вони не дозволяють зробити звуки досить голосними, а перш за все тим, що пошкоджені або повністю загиблі волоскові клітини у внутрішньому вусі (равлику), і отже посилений звук не може бути належним чином сприйнятий і доставлений в головний мозок.

Кохлеарний імплант Advanced Bionics – це технічне диво, унікальна висока медична технологія, яка дозволяє відновити і повернути слух глухій людині.