2earPhone

Home  /  2earPhone

2earPhone — поліпшення якості звуку телефонних дзвінків (без використання Bluetooth) за допомогою спеціальної слухової програми.

За допомогою програми 2earPhone телефонну розмову можна почути в обох вухах. Магнітна котушка реагує на піднесення телефону і коли з’явився телефон, слухова система автоматично перемикається в програму 2earPhone. Для надійної і безпомилкової роботи цієї програми вирішальне значення має положення телефону щодо слухового апарату. Рекомендуємо проконсультуватися у фахівця щодо оптимального положення телефону, для забезпечення надійної і комфортної роботи.

Співвідношення рівнів сигналів з мікрофонів і телефонного сигналу може адаптуватися окремо для кожного вуха. Це корисно, наприклад, якщо телефон відтворює навколишній шум занадто голосно. Слуховий апарат зменшує цей шум і корисний сигнал стає голосніше.

  • 2earPhone корисна для людей, які багато розмовляють по телефону і не мають бездротової технології Bluetooth® в телефоні (наприклад, на роботі).
  • 2earPhone є зручним рішенням, коли немає можливості використовувати SmartConnect і необхідно зробити телефонний дзвінок (наприклад, при здійсненні покупок в супермаркеті).
  • Програма 2earPhone може бути корисна, щоб збільшити гучність в цій програмі до 3 дБ.