Слухові апарати

Home  /  Слухові апарати

Слухові апарати – це шанс для людей, які страждають слабоухостью або глухотою, почути звуки навколишнього світу. Тому до питання: як вибрати слуховий апарат, потрібно поставитися з усією серйозністю і педантичністю. Слухові апарати – пристрої суто індивідуальні, тому не варто розраховувати тільки на безкоштовну консультацію продавця, краще відразу звернутися за допомогою до фахівця – лікаря-сурдолога.

Вибір слухового апарату потрібно робити тоді, коли у людини викликає дискомфорт і збентеження звичайне спілкування з оточуючими людьми. Якщо ви не вловлюєте більшість звуків, мову співрозмовників, шуми навколо, то це говорить про втрату гостроти слуху.

Сучасні слухові апарати вловлюють найменші звуки для того, щоб зробити їх чутними. Вони мають масу переваг над подібними пристроями минулих років. Наприклад, вони здатні захистити слух користувача від раптового гучного звуку стисненої двері. Вони вміють аналізувати звуки навколишнього простору і автоматично змінювати налаштування програми для того, щоб їх носій міг краще чути. Крім цього, такі апарати дозволяють розмовляти по мобільному телефону, використовуючи при цьому бездротовий зв’язок, і підсилюють звук телефону.