AudioLink

Home  /  AudioLink

Складні аудіологічні алгоритми в слухових системах технічних рівнів з 8 по 16 дозволяють користувачеві відчувати спрямованість мікрофона, придушення фонового шуму і розпізнавання мову на високому рівні. У бінауральному слуху мозок інтерпретує два різних слухових сигнали (праве і ліве вухо). Ці два сигнали об’єднуються централізовано. Це створює (підсвідоме) бінауральне збільшення гучності сигналу на 2-4 дБ. При використанні бінауральних слухових апаратів зберігаються природні рівневі і часові відмінності звуків між вухами. Слухові системи відтворюють цей природний принцип. Бінауральний зв’язок, що використовує AudioLink, дає можливість використовувати функції спрямованості. У поєднанні з природною локалізацією, це підвищує ефективність системи слухових апаратів.

Крім того, ефект уваги дозволяє мозку свідомо придушувати фонові шуми в певній мірі і акцентувати увагу на мовних сигналах. Хорошим прикладом цього є розмова в машині, коли радіо грає: можна сконцентруватися на співрозмовникові, що сидить за вами, і в значній мірі блокувати музику.

AudioLink передає сигнали мікрофона від правого слухового апарату в лівий і навпаки. До чотирьох сигналів мікрофона тепер обробляються централізовано (бінауральна зв’язок).

З AudioLink в системі Multi-microphone AudioTronic можливі два додаткових режиму роботи:

  • AudioSpot (TL 8 – 16)
  • AudioFocus 360 (TL 16)

AudioLink також є основою формування направленості для AudioTronic 1 Mic для індивідуальних моделей з одним мікрофоном

Користувачі слухових апаратів мають можливість управління слуховими апаратами дистанційно за допомогою програми. Користувачі з однаковим ентузіазмом ставляться до додатка Smart Connect в поєднанні з Smart Connect і додатком Smart Remote з пультом дистанційного керування.

Нехай ваші клієнти зазнають простоту, новаторство управління через додаток і побачать його переваги:

  • Навіть невеликими канальними слуховими апаратами без кнопок тепер можна безпосередньо керувати за допомогою смартфона.
  • AudioDirSelect можна використовувати, щоб зосередитися на потрібному напрямку сигналу, наприклад, продавці при здійсненні покупок.
  • Користувачі мають можливість постійного контролю стану батареї слухових систем.