Додатки на смартфон

Home  /  Додатки на смартфон

 Інтуїтивне управління слуховим пристроєм за допомогою додатків на смартфон

Просте керування за допомогою android і ios пристроїв.

Завдяки звукопередачі Smart Connect і додатків для смартфону, слухові системи G3 і G4 пропонують різноманітні можливості для підключення та керування. Використання додатків дозволяє використовувати слухові системи особливо непомітно.

Зв’язок


Додатки:

 Додаток Smart Connect (ТР 6 і вище)

Всі слухові системи з функціями бездротового зв’язку починаючи від технічного рівня 6 можуть бути підключені до Smart Connect. Для всіх слухових систем з технічним рівнем 12 і 16 і функцією Audiolink додаток Smart Connect можна використовувати для управління функцією AudioDirSelect, визначення ширини і напрямки рівня спрямованості.

Переваги

Додаток Smart Connect дозволяє налаштовувати пристрій Smart Connect з розширеними функціональними можливостями відповідно до ваших індивідуальних вимог.

 Додаток Smart Remote (ТР 4 і вище)

Активація слухових систем виконується з використанням високочастотних звуків і без додаткових пристроїв. В результаті можна регулювати гучність, тон, програми прослуховування, гучність мікрофона і шум (шум у вухах), а також зчитувати стан батареї. В слухових системах технічного рівня 12 і 16 також є можливість управляти функціями Audiospot і AudioDirSelect.

Переваги

Додаток Smart Remote забезпечує зручне управління слуховими системами G3 і G4 за допомогою смартфона навіть без використання бездротової мережі.