Система кохлеарної імплантації Advanced Bionics

Home  /  Система кохлеарної імплантації Advanced Bionics

HiRes ® Bionic Ear System ® – це нова унікальна (і єдина) медична технологія кохлеарних імплантантів, що дає ясний звук з високою роздільною здатністю, що використовує спеціальну технологію, яка гнучко підходить будь-якого стилю життя.

Кохлеарний імплантант Advanced Bionics – це технічне диво, унікальна висока медична технологія, яка дозволяє відновити і повернути слух глухій людині.

Цей імплант має 16-ти контактний електрод і 31 керований електронний канал, що забезпечує високу якість звуку.

Складається кохлеарний імплантант з 2 основних компонентів:

 • Внутрішній компонент, який складається з “приймача”, розташованого під шкірою позаду вуха, і електрода, який імплантується в область внутрішнього вуха, де перебувають ушкоджені “волоскові” клітини.
 • Зовнішній компонент – це міні-комп’ютер або звуковий процесор, який перетворює мову і звуки навколишнього середовища в електричні імпульси і посилає їх внутрішньому компоненту, який в свою чергу через імплантований електрод передає імпульси на слуховий нерв.

Чому варто вибрати Advanced Bionics?

HiResolution Bionic Ear System – найсучасніша система кохлеарної імплантації, яка дозволяє чути більше, ніж тільки слова. Ця система допоможе вашій дитині почути не тільки слова і пропозиції, а й відчути емоції мови, коливання голосу.

Завдяки прогресу в даній технології, HiResolution Bionics Ear System може допомогти Вам:

 • Насолоджуватися грою на музичному інструменті
 • Бути учасником бесіди з друзями на вечірці або важливому прийомі
 • Впевнено брати участь під час телеконференцій
 • Користуватися мобільним телефоном

Технологія HiResolution відкриває доступ до слухового потенціалу

Кохлеарний імплант, на відміну від слухових апаратів, не посилює звук, а повністю замінює пошкоджену частину внутрішнього вуха і доставляє звук безпосередньо до слухового нерву, використовуючи технологію електричних каналів і імпульсів.

HiResolution Bionic Ear System використовує саму передову технологію передачі звуку HiResolution, що дозволяє досягти максимального ефекту в сприйнятті звуку.

Користувачі технології HiResolution відзначають, що:

 • Можуть насолоджуватися музикою
 • Звуки мови сприймаються практично природно
 • Легко користуються телефоном
 • Можуть сприймати звуки в гучному середовищі

Звук високої розподільної здатності HiResolution ®

1. Сприйняття звуку в широкому діапазоні, тому що більший обсяг інформації забезпечує більш повну звукову картину

Перший крок звукового процесингу – це сприйняття звуку. За допомогою більш широкого, ніж у інших кохлеарних імплантах, динамічного діапазону, HiResolution Bionic Ear System вловлює найбільш повну звукову картину. Якщо звукове вікно вузьке, то прийнята інформація може бути неповною, приводячи до того, що частина звуків може бути частково або повністю втрачено. Деякі системи кохлеарної імплантації вимагають, щоб пацієнт сам перемикав систему на сприйняття м’яких звуків, таких як шепіт, і потім знову необхідно переключення на більш гучні звуки. Дуже часто неможливо заздалегідь знати, коли Ви можете чути м’які або гучні звуки. Система HiResolution охоплює широке звукове вікно (до 80 дБ). Система обробляє звук з високою якістю і не вимагає від пацієнта будь-яких перемикань, так як система самостійно перемикається на сприйняття м’яких або гучних звуків, подібно до сучасних телевізійним HDTV-систем, в яких цифровий системний процесор постійно обробляє вхідний сигнал, автоматично оптимізуючи його з метою отримання максимального зображення в будь-якій ситуації. Також як здорове вухо, HiResolution Bionic Ear система автоматично адаптує входить звук, мінімізуючи необхідність будь-яких перемикань.

2. Обробка повного спектру звуків, тому що більш широкий діапазон передає багатство і повноту звуків навколишнього світу

Навколишній світ повний прекрасних і комплексних звуків, що знаходяться в широкому діапазоні або спектрі. Звуковий спектр схожий на колірний спектр. Уявіть фотографію, на якій Ви бачите тільки половину квітів. Цього може бути достатньо для розпізнання об’єкта, але повнота і яскравість зображення при цьому втрачена. Система HiResolution Sound перетворює звуковий спектр в палету з 120 спектральних смуг (каналів), спеціально створених для більш точної передачі звуків навколишнього середовища. Інші системи кохлеарної імплантації обмежені тільки палетою в 22-43 каналу, втрачаючи половину або більшу частину звукового спектру. З системою HiResolution Bionic Ear прийнятий звуковий спектр зберігає більш повну картину звукового оточення, тим самим забезпечуючи яскраве слухове сприйняття в галасливій обстановці.

3. Деталізація звуку з 10-20 разів більшу роздільну здатність, тому що деталі необхідні для сприйняття музики і звуку в шумному середовищі

Високий часовий чинник Звук поширюється в часі з найтоншими деталями, дозволяючи нам чути і розуміти його мінливу динаміку. Система HiResolution володіє процесингом, який можна порівняти з цифровим процесингом звукового CD-диска, що зберігає найтонші деталі звуку. Звичайний процесинг, як наприклад при АМ-радіо, втрачає багато деталей звуку. Втрату деталей можна легко зрозуміти, порівнявши якість зображення, створюване аналоговим телебаченням і якість зображення з високою деталізацією у LCD або плазмових телевізорів. При низькій роздільній здатності, звукова інформація розбивається на найпростіші елементи, втрачаючи свої деталі. Завдяки системі HiResolution Sound звук у таких складних ситуаціях, як обстановка ресторану, вечірка або музика, передаються із збереженням важливих і найтонших деталей, що дозволяє користувачеві розуміти нюанси звукового оточення.

4. Передача обробленого звуку зі швидкістю, тому що висока швидкість стимуляції забезпечує збереження інформації, необхідної для правильного і точного слухового сприйняття

Швидкість, з якою проводиться стимуляція слухового нерва, є важливим чинником точності передачі звуку. Система HiResolution пропонує найшвидшу в даний час швидкість стимуляції до 83 000 імпульсів в секунду, якої не має жодна інша система кохлеарної імплантації. HiResolution Bionic Ear System не тільки випереджає інші системи кохлеарної імплантації, але близько наближається до швидкості природного слухового сприйняття. Щоб зрозуміти важливість даного чинника, необхідно представити перегляд фільму з повільною зміною кадрів. При цьому зберігається загальне уявлення про те, що відбувається, але втрачаються деталі сюжету. При швидкій зміні більшої кількості кадрів в однаковий проміжок часу, передається більшу кількість інформації, при цьому уловлюються деталі сюжету. Більше 90% пацієнтів відзначають, що тільки з високою швидкістю стимуляції (наявної тільки у компанії Advanced Bionics), значно підвищилася якість слухового сприйняття.

З можливістю вибору стратегії і широким діапазоном швидкостей, відповідним вашим слуховим потребам, HiResolution Bionic Ear є унікальною системою, здатною допомогти Вам насолоджуватися музикою і більш природно сприймати звуки в шумовому полі.

Що значить 120 спектральних смуг (каналів) для Вашого слухового сприйняття?

HiResolution Bionic Ear System передає звук з якістю, порівнянною з якістю CD-диска і більш точним відтворенням природного звуку навколишнього світу. Що це означає для Вас? Якщо звичайний процесинг звуку порівняємо з AM-радіо, то процесинг HiResolution порівняємо з прослуховуванням CD-диска. Це також, якщо порівняти картинку звичайного телевізора і картинку плазмового телевізора з високою роздільною здатністю.

Чіткість, яскравість, і високу роздільну здатність передають більш природне зображення.

Уявіть, що означає 120 спектральних смуг (каналів) для вашого слуху!

Як досягти повної картини зі звуковим процесингом HiResolution?

Процесинг звуку кохлеарного імпланта розроблений на основі знань про звук і нейронауки. Звук має 3 параметри: частота, інтенсивність і час. Тільки мала частина цих компонентів необхідна для розуміння слів. Для повноти передачі звуків і розуміння на рівні, більшому, ніж слова, необхідна більш детальна інформація. Для насолоди музикою необхідна ще більш точна передача звукової інформації.

HiResolution ® Sound – це новітня технологія мовного процесингу, що забезпечує високу якість передачі і сприйняття звуку, музики, а також розуміння мови в складній шумовий обстановці. За допомогою цієї технології до слухового нерву з дуже високою швидкістю надходить детальна звукова інформація, імітуючи таким чином нормальне слухове сприйняття і більш природне сприйняття звуку. Дана технологія високої швидкості стимуляції є унікальною і використовується тільки в кохлеарних імплантах Advanced Bionics.

Більше 90% користувачів віддають перевагу систему HiResolution Sound.

Потужність імпланту HiRes 90K ®

Технічні характеристики кохлеарного імпланта є одним з важливих факторів успіху даної системи. Це визначає, наскільки точно в кінцевому підсумку звукова інформація передається слухового нерву.

Компанія Advanced Bionics розробила цей імплант з високою швидкістю передачі інформації, потужністю і можливістю постійного вдосконалення. Це дозволяє користувачам бути впевненими в тому, що коли буде розроблена ще більш досконала про-грами з обробки і передачі звуку, вони зможуть легко оновити її без додаткової операції із заміни імпланта. Вже більше 10.000 користувачів сьогодні змогли отримати більш досконалу програму звукового процесингу.

У імпланти HiRes 90K використовується найсучасніша комп’ютерна технологія передачі електричних імпульсів до електродної решітці імпланта. Імплантат встановлюється через маленький хірургічний розріз, що ідеально підходить як маленьким дітям, так і дорослим. Більш того, HiRes 90K містить NRI функцію (відтворення неврального відповіді) – це важливий діагностичний інструмент системи кохлеарної імплантації, який використовується аудіолігв для перевірки функції слухового нерва і допомагає при налаштуванні імпланту у маленьких дітей.

Створений для того, щоб розширити слуховий потенціал за межі розуміння мови. Тепер користувачі можуть максимально відчути повний спектр природних звуків. Звуковий процесор Harmony є унікальним завушних процесором, здатним передавати звук ще більш високої роздільної здатності.

З якістю CD-player, 16-бітним процесингом, програмованим широким вхідним динамічним діапазоном і потужної автоматичним регулюванням AGC-2, завушний звуковий процесор передає звук з великою точністю і ясністю. За допомогою нової технології збільшений (у порівнянні з попереднім поколінням) період роботи акумуляторної системи.

З мовним процесором Harmony користувачі отримали унікальну можливість:

 • Насолоджуватися музикою
 • Використовувати телефон
 • Чути в шумному оточенні
 • Чути на групових заняттях
 • Чути гучні і м’які звуки без будь-якого перемикання процесора

Звуковий процесор створений стильним і зручним. Він доступний у 3 базових кольорах з плоским передавачем і більш ніж з 20 змінним кольоровими панелями. Таким чином користувач може вибрати процесор, найбільш підходящий його характеру і стилю.

Кишеньковий процесор Platinum Series ™ Processor

Звуковий процесор кишенькового типу (BW), розроблений у вигляді пейджера для носіння на тілі. Мовний процесор з міцним корпусом і простим ручним управлінням, легко сховати під одяг, тому він кращий для маленьких дітей, а також деяких дорослих. Він комплектується екологічно безпечної акумуляторною системою.

Коли потрібно вибрати звуковий процесор, подумайте над вибором. Адже з нашим кишеньковим звуковим процесором Вам нічого не потрібно носити за вухом.

Переваги кишенькового процесора Platinum Series ™ Processor

 • Безмежні можливості
 • Абсолютна надійність
 • Ідеально підходить для самих маленьких дітей
 • Ідеально для деяких дорослих

Потужність елементів живлення PowerCel ™

Advanced Bionics – наукова компанія Boston Scientific Company, була першою компанією з виробництва кохлеарних імплантантів, що запропонувала високотехнологічні акумуляторні батареї. Наші елементи живлення PowerCel ™, що належать до п’ятого покоління, пропонують велику потужність в маленькому обсязі. Вони сконструйовані відповідно до високих стандартів безпеки, яким інші компанії з виробництва перезарядки батарей ще не відповідають.

Так як PowerCel ™ можуть заряджатися сотні разів, вони дають можливість використовувати їх роками. Вони більш економічні і нешкідливі для навколишнього середовища, ніж тисячі інших доступних батарей. Користувачі відзначають, що замінити елементи живлення можна менш, ніж за 10 секунд, в порівнянні з хвилинами, які будуть потрібні при використанні звичайних доступних батарей. Елемент живлення PowerCel Slim забезпечує енергією звуковий процесор на повний робочий або шкільний день, в середньому на 14 годин. Цей елемент живлення забезпечує енергією в середньому на 24 години активного використання звукового процесора.