Новий звуковий процесор Harmony

Home  /  Система кохлеарної імплантації Advanced Bionics  /  Новий звуковий процесор Harmony

Harmony – це назва останньої розробки компанії Advanced Bionics, яка заснована на самих передових можливості імплантату HiRes 90K ®, завушного процесора Harmony і двох методах обробки звуку – HiRes ® і HiRes ® Fidelity 120 ™. Звуковий процесор Harmony розроблений з метою передати найменші відтінки звуків користувачам кохлеарних імплантів шляхом уловлювання, складання, деталізації і передачі звуку на слуховий нерв.

Наша мета: забезпечити оптимальний звуковий комфорт і тонкий ясний слух навіть в умовах шуму, а також насолоду музикою при мінімальній настройці. Завушний процесор Harmony, в якому можливості поєднуються із зручністю і легкістю, призначений для поліпшення якості повсякденного слуху і тепер немає необхідності постійно перенастроювати управління процесором.

Завдяки використанню мікрофона T-mic ®, при правильному розташуванні мікрофона, на вході у вухо вдається домогтися прекрасної якості звуку. Широкий вхідний динамічний діапазон, автоматичне регулювання посилення подвійної дії і ефективна обробка звуку покращують розбірливість мовлення на фоні шуму і при змінюються рівнях гучності – від шепоту до крику.

Harmony – це міцний, захищений від поту та вологи процесор, що живиться від нашого унікального акумулятора PowerCel ™.

Harmony – це гнучка модульна система, яку можна трансформувати і адаптувати для будь-якого віку та способу життя. Він включає в себе: процесорний модуль, головний елемент з кабелем, джерела живлення по вибору і ряд швидко приєднуються завушних дужок, які є альтернативними вхідними пристроями. Процесор Harmony сумісний із замкнутими системами та містить засоби діагностики для інформування дорослих, які доглядають за дитиною.

Створений для того, щоб розширити слуховий потенціал за межі розуміння мови. Тепер користувачі можуть максимально відчути повний спектр природних звуків. Звуковий процесор Harmony є унікальним завушних процесором, здатним передавати звук ще більш високої роздільної здатності.

З якістю CD-player, 16-бітним прецессінгом, програмованим широким вхідним динамічним діапазоном і потужним автоматичним регулюванням AGC-2, завушний звуковий процесор передає звук з великою точністю і ясністю. За допомогою нової технології збільшений період роботи акумуляторної системи, у порівнянні з попередніми поколіннями.

З мовним процесором Harmony користувачі отримали унікальну можливість:

  • Насолоджуватися музикою;
  • Використовувати телефон;
  • Чути в шумному оточенні;
  • Чути на групових заняттях;
  • Чути гучні і м’які звуки без будь-якого перемикання процесора.