Технологія Comfort365

Home  /  Технологія Comfort365

Технологія Comfort365 розроблена для покращення автоматичного розпізнання акустичної ситуації. Використовується для першої «Універсальної» програми. Наприклад, основний (найголосніший) мовний сигнал підсилюється, а інші, вторинні – або фоновий шум послаблюються. Програма оснащена апаратом автоматичної адаптації до ситуації, яка може класифікувати до шести акустичних ситуацій і відповідно має 6 способів обробки сигналів. Технологією Comfort365 можна користуватися цілий день, без необхідності додаткового налаштування вручну.

Comfort365 працює з апаратами Audio Service які мають бездротову технологію AudioLink та мульти-мікрофонну систему AudioTronic.

При виконанні первинних настройок функція Comfort365 завжди автоматично встановлюється в першій слуховій програмі, вона не може бути відключена вручну. ЇЇ можна використовувати лише в першій «універсальній» програмі.

Універсальна програма з технологією Comfort365 дозволяє користувачу почути роздільне та приємне прослуховування звуків протягом всього дня. Розмову у шумному оточенні легше зрозуміти, якщо використовувати Comfort365.

Це означає підвищення комфорту щоденного прослуховування – особливо розмовних сигналів. Ми рекомендуємо проконсультуватися зі спеціалістом, щодо технології Comfort365, для підвищення інформативності