MusicSelect

Home  /  MusicSelect

 MusicSelect: Максимальна насолода музикою

Збільшення насолоди музикою завдяки трьом індивідуальними програмами прослуховування музики для технічного рівня 16 і поліпшеною універсальної музичною програмою для технічних рівнів 8 і 12.

У любителів музики часто виникають високі вимоги щодо тональності. Оскільки слухові системи в першу чергу оптимізовані для високого розуміння мови, користувачі слухового апарату часто упускають нюанси тонів і динамічного діапазону при прослуховуванні музики, що може привести до спотворення гучних уривків.

Програми прослуховування MusicSelect підтримують тональність і динаміку музичного спектра якомога природніше. Спотворення в гучних місцях скорочується.

Три спеціальних музичних програми для технічного рівня 16:

1. Записана музика

Ця програма призначена для записаної музики, що відтворюється через динаміки. Вона використовує режим панорами для природного ефекту об’ємного звучання, хорошого звуку і меншого стиснення, щоб уникнути артефактів.

2. Жива музика

Ця програма однаково добре підхолить для класичної музики, поп-музики і року. Розширений динамічний діапазон зберігає великі коливання гучності і імпульсні збільшення гучності; Спрямований режим фокусується попереду на сцені.

3. Музикант

Спеціальна настройка оптимізує сприйняття гучності власного інструменту або голосу в поєднанні зі сприйняттям інших музикантів. Розширений динамічний діапазон і режим панорами забезпечують збалансоване звукове враження від всіх напрямків.

Всі 3 музичні програми мають оптимізований частотний відгук (менш активний на основі мови, функція Hi-Fi активна). Диспетчер перешкод вимкнений.

У новій універсальній музичній програмі в слухових системах технічного рівня 8 і 12 характеристики налаштовуються під специфічні властивості музики. Користувач слухового апарату має значно поліпшений звук.