Слухові апарати ReSound

Home  /  Слухові апарати  /  Слухові апарати ReSound

ReSound – Аудіологічне обладнання, відоме на весь світ

Компанія ReSound, що має штаб-квартиру в місті Баллеруп (Ballerup) в Данії, є частиною GN ReSound Group, одного з найбільших у світі виробників слухових апаратів та діагностичного аудіологічного обладнання. GN ReSound Group в свою чергу входить до складу концерну GN Store Nord. Продукція ReSound відома у більш ніж 80 країнах світу. ReSound – це аудіологічні центри по всьому світу, де дослідники та наукові співробітники працюють над пошуком нових можливостей для оптимального застосування технологій у лікування захворювань слуху для реальних людей.

Концерн «GN ReSound» нещодавно об’єднав у собі 5 провідних світових фірм з виробництва слухових апаратів, а також компанію «GN Otometrics», що випускає діагностичне обладнання і друковані плати для нього. Він продовжує діяльність таких прославлених корпорацій, як «ReSound», «Danavox», «Beltone», «Philips» і «Viennatone», зберігаючи та примножуючи їх традиції. «GN ReSound» здійснює свою діяльність в глобальних масштабах: він має філії у 21 країнах, а торгові представництва – ще в 60 країнах. Виробничі підприємства концерну розташовані в США (всесвітньо відома «Силіконова Долина«), Ірландії, Нідерландах, Данії і в Китаї.

Що робить «GN ReSound» технологічним лідером?

Перш за все, його благородна місія: за допомогою нових технологій створювати й поширювати у всьому світі продукти та послуги, які дозволяли б суттєво покращувати якість життя слабочуючих людей. Безліч колективів енергійних спеціалістів, кожен зі своїми унікальними здібностями, вносять свою лепту в цей творчий процес по всьому світу. Вони беруть участь зі своїм «ноу-хау» у створенні нових технологій і виробничих процесів, що забезпечує постійно зростаючий потік інновацій. Об’єднання технічних і конструкторських ресурсів зробило «GN ReSound» практично недосяжним для конкурентів.

Продовжуючи лідерство, «GN ReSound» пропонує найширший діапазон продукції та цін: медичне діагностичне обладнання буквально на всі випадки життя. Слухові апарати на будь-який смак – від внутрішньоканальні до надпотужних завушних, від повністю цифрових з просторовою обробкою звуку до аналогових апаратів економічного класу. Фірма вкладає величезні інвестиції в аудіологічні дослідження і розробки. Так, для цифрової обробки сигналу був спеціально створений і запатентований цифровий чіп.

Технологічне лідерство «GN ReSound», в числі іншого, виражається в безперервному впровадженні в слухові апарати нових унікальних можливостей. Справжнім проривом в класі елітних цифрових апаратів став, розроблений «GN ReSound», перший у світі слуховий апарат з просторовою цифровою обробкою звуку Canta 7.

«GN ReSound» був піонером у відкритому протезуванні, запропонувавши спочатку слуховий апарат Canta 7 OPEN, а потім і ReSound Air, випередивши інших виробників на кілька років. «GN ReSound» залишається лідером в технології відкритого протезування (“відкрите вухо”), а відповідно і в придушенні зворотного зв’язку (“ноу-хау” в цій галузі конструювання слухових апаратів і зробили можливою появу відкритого протезування), у спрямованості (технологія “натуральної спрямованості “). «GN ReSound» є володарем самих високих балів у так званої слуховий кімнаті (“head room”) – 17.5 балів, тобто по можливості додаткового посилення слухового апарату за рахунок його спрямованості, шумозаглушенні в складних шумових ситуаціях.

Слухові апарати «GN ReSound» відрізняє виключне натуральне звучання. На відміну від інших виробників, які використовують в інженерному підході речеоріентірованние алгоритми, «GN ReSound» орієнтований на найбільш натуральне звучання у всьому звуковому діапазоні. Наприклад, в рекламі апарату Canta 7 присутнє зображення скрипки, тому що цей слуховий апарат вперше зробив можливим прослуховування таких музичних інструментів як скрипка тощо,

На той час у слухових апаратів інших виробників ще не було таких можливостей. Через те сильні звуки на одній частоті сприймалися як самозбудження слухового апарату і придушувалися менеджером зворотного зв’язку. У процесі програмування слухових апаратів «GN ReSound» можуть бути використані алгоритми, як для дорослих, так і для дітей.

Переваги технологій «GN ReSound» роблять його лідером продажів в багатьох розвинених країнах, де його частка продажів становить іноді більше 25% ринку.

Сьогодні ReSound знову попереду всіх – на ринок представлений перший, і поки що єдиний слуховий апарат be by ReSound («Бі») практично невидимий у вусі, виконаний за новітньою технологією винесеного мікрофона (RM).