Правдива історія про прогрес якості передачі звуку та мовлення

Home  /  Кохлеарна імплантація  /  Правдива історія про прогрес якості передачі звуку та мовлення

Система кохлеарной імплантації Harmony® HiResolution® Bionic Ear System забезпечує те, що найважливіше: якість передачі звуку і мовлення

Кохлеарні імпланти з’явилися всього біля тридцяти років назад і сприймаються як сучасне диво медицини. Кохлеарна імплантація є методом протезування для десятків тисяч людей з важкою мірою туговухості і повною глухотою. Сьогодні кандидат на кохлеарну імплантацію має можливість вибору марки кохлеарного імпланта для себе або своєї дитини.

Що для пацієнта найважливіше при виборі кохлеарного імпланта? 129 користувачів кохлеарних імплантів різних марок взяли участь в опитуванні й дали оцінку зовнішньому вигляду, надійності, терміну придатності, якості отримуваного слуху, підтримки виробника і простоти у використанні за п’ятибальною шкалою від 1 (найменш важливе) до 5 (найбільш важливе).

Результати показали, що для пацієнтів найважливіше – якість сприйняття звуку і мовлення, а не зовнішній вигляд (див.діаграму).

Advanced Bionics® – історія прогресу в технології слуху

Центри кохлеарної імплантації часто використовують набір пристроїв і керівництв, що надаються виробником для допомоги кандидатам при виборі імпланта. Найбільш легка демонстрація системи кохлеарної імплантації – це демонстрація зовнішнього вигляду мовного процесора. За роки розвитку всі виробники працювали над зменшенням розмірів процесора і спрощеннями в його використанні. Наприклад, процесори Advanced Bionics за останні 16 років зменшилися в розмірах на 94%.

Кандидатам важливо зрозуміти, що зовнішній вигляд процесора, поза сумнівом, зміниться з часом, тоді як найбільш важлива технологія всередині імпланта і процесора, яка забезпечує найкращу якість передачі звуку і мовлення для Вас або Вашої дитини. Не можна показати наочно за допомогою демонстрації зовнішнього вигляду пристрою, як користувач чутиме з кохлеарним імплантом. В даному випадку ми говоримо не про зовнішній вигляд, а про технологію, яку необхідно пояснити.

Важливо зрозуміти, що всі кохлеарні імпланти створені для того, щоб допомогти користувачам чути, але те, як добре людина чутиме з імплантом, а це найважливіше, багато в чому залежить від технології системи кохлеарної імплантації, через те, що “всередині”. Спосіб формування набору для демонстрації і вибору імпланта привів до того, що кандидати часто здійснюють свій вибір, ґрунтуючись тільки на зовнішньому вигляді мовного процесора, на тому, що “зовні”. З часом визначилися значні відмінності між системами кохлеарної імплантації різних виробників засновані на технологічних досягненнях в цій індустрії.

Сьогодні імпланти різних виробників відрізняються не лише тим, як пристрій виглядає зовні, але і тим, що відбувається всередині нього. Аналіз прогресу в технології імплантів за попередні десять років поданий у таблиці.

Компанія Advanced Bionics доклала всі необхідні зусилля і ресурси для того, щоб надати найбільш прогресивну технологію, що наближає слух користувача до нормального слуху.

Важливі порівняльні дослідження, проведені провідними незалежними вченими, показують, що система кохлеарної імплантації Advanced Bionics перевершує системи інших виробників за якістю звуку, який передається, в реальних ситуаціях

Тільки компанія Advanced Bionics забезпечує чудову якість слуху, пропонуючи найбільш передові технології. Інші виробники не мають можливості надати такі високі технології користувачам кохлеарних імплантів, технологію з такою ефективною передачею звуку і мовлення.

  • HiResolution® (HiRes®) Sound – “Звук Високого Дозволу” від компанії Advanced Bionics – це найчистіший і виразніший звук, з більш ніж п’ятикратним дозволом у порівнянні з будь-якою іншою системою кохлеарної імплантації.
  • AutoSound™ – “автоматичний звук” від компанії Advanced Bionics. Система “Автозвук” – це найширший динамічний діапазон, що автоматично адаптується до акустичного оточення так само, за нормального слуху. Це означає, що немає необхідності в перемиканні програм і в дистанційному керуванні в умовах звукового середовища, що змінюється.
  • T – Mic® – унікальний мікрофон від компанії Advanced Bionics, природньо розташований в області зовнішнього слухового проходу, який покращує локалізацію звуку і розбірливість мовлення в шумі і надає “сфокусований слух” при користуванні навушниками, МР3 – плеєром та іншими звуковими пристроями. До недавнього часу не було надано таких досліджень , що демонструють, як відмінності в технологіях кохлеарних імплантів впливають на якість передачі звуку і мовлення. Проте останні незалежні дослідження доводять, що компанія Advanced Bionics надає користувачеві найкращий слух, наближений до нормального.
  • Spahr, Dorman, і Loiselle прийшли до висновку, що Advanced Bionics перевершує фірму Cochlear у тестах, наближених до щоденних прослуховуючих ситуацій.
  • Haumann, Buchner, і Lenarz визначили, що користувачі Harmony чують мову краще в умовах шуму і в щоденних ситуаціях у порівнянні з користувачами імплантів фірми Cochlear.
  • Gifford дійшов висновку, що 11 з 11 користувачів показали кращі результати в розумінні мовлення в шумі при користуванні T – Mic® порівняно із звичайним завушним мікрофоном.
  • Wolfe і Mears визначили, що користувачі чують краще з технологією, яку надає компанія Advanced Bionics.
  • Bevilacqua і співробітники на базі тестів із розвитку мовленнєвих навичок зробили висновок про те, що діти з імплантами фірми Advanced Bionics перевершують дітей з імплантами фірми Cochlear.

За свою 16-річну історію компанія Advanced Bionics постійно здійснювала провідні технологічні поліпшення в індустрії слуху, включаючи найкращі показники з тимчасового і спектрального дозволу, динамічного діапазону і гнучкості стимуляції, – все те, що максимально наближає сприйняття з імплантом до нормального слуху. Для підтримки кандидатів на кохлеарну імплантацію Advanced Bionics зібрав і надав незалежні дослідження, що демонструють відмінності між системами кохлеарної імплантації в брошурі: “Найкращий слух: найнадійніша і ефективніша система кохлеарної імплантації”. (“Hear Your Best : The world’s most reliable, best performing cochlear implant system”).

Ми сподіваємось, що ця інформація допоможе Вам побачити, під час вибору кохлеарного імпланта, – те, що “зовні”, і те, що “всередині”.

Компанія Advanced Bionics постійно прагне до передових технологічних досягнень в індустрії слуху. Якість передачі звуку кохлеарної системи Advanced Bionics перевершує інші системи кохлеарної імплантації.