Wireless

Home  /  Wireless

Слухові апарати підтримують бездротовий зв’язок. Це дозволяє використовувати додаткові функції:

  1. Бінауральна синхронізація
  • Синхронізація елементів управління і їх функцій з права / з ліва
  • Синхронізація правої і лівої настройки автоматичного визначення ситуації

2. AudioLink

Передача реальних аудіосигналів між слуховими системами. Це дозволяє одночасно оцінювати до чотирьох мікрофонних сигналів. AudioLink є технічною передумовою для багатомікрофонної системи AudioTronic.

3. Бездротова потокова передача звуку / дистанційне керування Bluetooth

Ця функція дозволяє встановлювати бездротове з’єднання аудіо в слухові апарати. Для цього потрібне підключення зовнішнього аудіопристрою Bluetooth (наприклад, MP3-плеєра, стільникового телефону, передавача) до пульта дистанційного керування Bluetooth системи звукопідсилення (наприклад, Smart Connect).

Вибір відповідної програми прослуховування і запуск необхідного джерела звуку дозволяє проектувати музичний або телефонний сигнал через слухову систему по бездротовій мережі («потокова передача»).

4. Бездротовий CROS / BiCROS

Передача звуку від одного вуха до іншого

Бездротовий CROS

Для людей, які мають з одного боку втрату слуху, яку неможливо компенсувати, часто буває важко встановити зв’язок з оточуючим світом, так як вони не можуть чути з обох боків. Для людей, які можуть чути, як правило, з іншого боку (контралатерально), бездротовий CROS може забезпечити допомогу. CROS RIC використовується на стороні, втрату слуху якої неможливо компенсувати; вона підсилює звук через мікрофони і передає їх по бездротовій системі слуху на сторону з нормальним слухом.

Бездротовий BiCros

У людей із вадами слуху, які неможливо компенсувати на іншій стороні (контралатерально), бездротові BiCros можуть надати допомогу. CROS RIC використовується на стороні, втрату слуху якої неможливо компенсувати; вона підсилює звук через мікрофони і передає їх по бездротовій системі слуху на сторону зі слуховим апаратом.