Smart Connect

Home  /  Smart Connect

Smart Connect – це пульт дистанційного керування для наших слухових апаратів і центр управління потоком аудіо, який надходить з обох слухових апаратів.

Він з’єднує зі слуховими апаратами до двох телефонів, інших пристроїв з бездротовою технологією Bluetooth®, звичайні аудіо та FM-приймачі бездротовим способом. Прослуховування музики, перегляд телевізора або телефонних дзвінків – все це можливо з Smart Connect. Smart Connect також можна використовувати для гучного зв’язку з вбудованим мікрофоном.

Smart Connect з його простим управлінням дає вашим клієнтам бездротове з’єднання з багатьма комунікаційними системами.

Прослуховування музики, перегляд телевізора або телефонних дзвінків, також за допомогою інтернету – все це можливо. Підключіть Smart Connect до Connexx і увімкніть його, як і слухову систему. Smart Connect визначає тип слухової системи, з’єднується автоматично і Smart Connect готовий до використання. Управління просте і зручне з багатофункціональною кнопкою або, альтернативно, додатком.

новий передавач

Smart Transmitter, новий аксесуар, може бути безпосередньо підключений до гнізда TosLink телевізора.

Розмова по телефону особливо проста:

Smart Connect можна підключити до двох бездротових систем з Bluetooth. Вхідні дзвінки розпізнаються і пересилаються в слухові апарати. Просто натисніть багатофункціональну кнопку або скористайтеся додатком, також можна використовувати режим гучного зв’язку. Цей пристрій використовує динаміки слухових систем і мікрофон Smart Connect.